Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rebelde hakkında düşünceleriniz.

5 posters
YazarMesaj
rebel_-_angel
Moderator
Moderator
rebel_-_angel

rebelde hakkında düşünceleriniz. Empty
MesajKonu: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 1:44 pm

en sevdiğim gruplardan bayılıyorum onlara.ama ülkemizde ülkemizde pek fazla tanınmıyo.
Feyza.Admin
Admin
Admin
Feyza.Admin

MesajKonu: Geri: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 2:14 pm

rebel_-_angel demiş ki:
en sevdiğim gruplardan bayılıyorum onlara.ama ülkemizde ülkemizde pek fazla tanınmıyo.
evet ben de çok üzüluyorum onun ıçın
Belçıka da da tanınmıyolar ne yazıkkı Crying or Very sad
https://rebelde.yetkin-forum.com
AyseNur_Uckermann
» Super-Fan «
» Super-Fan «
AyseNur_Uckermann

MesajKonu: Geri: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:21 pm

Ben artık RBD olmadan yaşayamaz bir hale geldim.Yaklaşık 1 yıldır onları tanıyorum.Ben hayatımda böyle ses uyumu olan,kızları süper güzel ,erkekleri süper yakışıklı olan bir grup görmedim.Onları tanımam çok ama çok iyi oldu.''Rebelde''şarkılarını dinledikten sonra hayran oldum.Onlar çok iyi bir gruplar.!Ayrıca size katılıyorum.Türkiye'de tanınmamaları benide çok üzüyor.Keşke tanınsalarda burayada konserlere gelseler. pale
Feyza.Admin
Admin
Admin
Feyza.Admin

MesajKonu: Geri: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 20, 2007 3:25 pm

aysenur_chris demiş ki:
Ben artık RBD olmadan yaşayamaz bir hale geldim.Yaklaşık 1 yıldır onları tanıyorum.Ben hayatımda böyle ses uyumu olan,kızları süper güzel ,erkekleri süper yakışıklı olan bir grup görmedim.Onları tanımam çok ama çok iyi oldu.''Rebelde''şarkılarını dinledikten sonra hayran oldum.Onlar çok iyi bir gruplar.!Ayrıca size katılıyorum.Türkiye'de tanınmamaları benide çok üzüyor.Keşke tanınsalarda burayada konserlere gelseler. pale
ben aynı hıssı D'Nash da hıssediuorum
tabıkı RBD de yıde çok sevıyorum zaten Rebel angel e de çok mınnetarım o bana onları önerdi ve şarkılarını gönderdı Very Happy
https://rebelde.yetkin-forum.com
rbd88
» Yeni «
» Yeni «
rbd88

MesajKonu: Geri: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2007 5:59 pm

rbdsiz bi hayat düşünemiorum desem yeridir çünkü gerek gruptakileri gerekse şarkıları çok beğeniorum tüm günüm onlarla geçio ben onları çok seviorum
dulce MARİA
» Tam-Fan «
» Tam-Fan «
dulce MARİA

MesajKonu: Geri: rebelde hakkında düşünceleriniz.   rebelde hakkında düşünceleriniz. Icon_minitimePaz Ağus. 26, 2007 12:26 pm

Şu ana kadar hayatımda gördüüm en güzeel grup..RBD olmadan yaşamamın bir anlamı yoktu..ama şimdi RBDm var..Onla tanıştıım içn çok mutluyum bi de gerçek olarak tanışsam tam süper olacaq..Ahh ahh.En iyi RBD türkiye diye bir dergi çıkarmak..Çıkardıktan sonrada Türkiyeenin har tarafına göndermek..Ne güzel olur..Ben bi zamanlar çıkartıodum hatta kapak resmini falan photoshop tan yaptımm..ama omadı işte..Ne güzel çıkınca Tüm RBD türkiyeyi tanıycakk ve RBD bu haberi duyunca hemen Türkiyeey gelicekk süper olr yaaaa... Very Happy Very Happy Nerde o günler... Crying or Very sad Crying or Very sad

rebelde hakkında düşünceleriniz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» rebelde siteleri
» rebelde dergisi